Материалы

 

Ідеальний каркас

Каркас – це серце меблів, це його основа. Без правильного каркасу немає ідеального виробу. Домогтися правильного виготовлення каркасу можна, насамперед, за допомогою обладнання, на якому його виробляють. На рахунку – кожен міліметр. Тому ми довіряємо виготовлення наших каркасів лише найкращому німецькому, італійському та австрійському устаткуванню.

 

Правильне фарбування

Процес фарбування – досить трудомісткий. Ми дуже ретельно підбираємо кольори та відтінки, і навіть півтони для фарбування всіх деталей у наших меблях. У цьому нам допомагає власний цех фарбування, де весь процес строго відточений до деталей, а головне працюють професіонали.

 

Фурнітура найвищої європейської якості

Фурнітура – одна з головних складових наших виробів. Це те, завдяки чому можна відчути свою особливість. Почавши користуватися найкращим, неможливо уявити, як раніше обходився без цього.

 

Рівні лінії

Наше головне правило – точність у всьому. Це також відноситься до ідеальних зазорів, як і до рівних суцільних ліній між шафами, відкритими полицями і фасадами. Це дрібниці, яким ми прийдемо значення, але ці дрібниці вирізняють нас серед конкурентів!

2016
Рік заснування нашої компанії
Молода, але досить амбітна компанія, яка вже встигла зарекомендувати себе на українському ринку меблів.
300+
Реалізованих проектів
Наші клієнти – успішні люди, які цінують якість та сервіс, який надає наша компанія.

Про нас .

 

Level Furniture — це новий рівень у всьому, починаючи від виробництва та дизайну, закінчуючи сервісом із клієнтами.

Серце та гордість нашої компанії - це конструкторський відділ. Розробляючи кожен наш проект, ми впроваджуємо авторські конструктивні рішення та підбираємо лише преміальні матеріали та комплектуючі від світових брендів. 

Детальніше про нашу компанію

×
Замовити консультацію